Vyskúšajte si zdarma na 7 dní plný balíček tipov mojej akadémie!

Každý nový člen ma nárok odskúšať si tipy ešte predtým, ako za ne bude platiť!

Všetky moje zdroje dosahujú dlhodobo tú najlepšiu úspešnosť na trhu a sú samozrejme verifikované druhou nezávislou stranou!

Vyskúšajte si tieto tipy ihneď ZDARMA a ak sa Vám moje tipy nebudú páčiť, tak môžete kedykoľvek skončiť, bez akejkoľvek viazanosti.
Teraz už naozaj nemáte čo stratiť!

Ako začať na tipovaní zarábať a nie prerábať?

99.jpg

Veľmi zaujímavá otázka čo poviete?
Každý, kto stávkuje (alebo aspoň 99% ľudí) to robí kvôli zisku.
Ale vyzerá Vaše stávkovanie naozaj tak?

ÚVOD:

Tak ako aj v každodennom živote, tak aj pri tipovaní platia isté pravidla.
Ak chcem zarobiť veľký balík peňazí, nepríde to ihneď. Chce to svoj čas.
Mnoho ľudí si myslí, že živiť sa tipovaním je jednoduchý spôsob zárobku, ale nieje to až tak pravda. Najdôležitejší faktor zo všetkých je práve disciplína.
Takže keď si to zhrnieme, vyplýva nám z toho, že tipér, ktorý chce zarobiť, potrebuje predovšetkým 2 faktory: 

1. ČAS, ČASOVÉ OBDOBIE/ÚSEK
2. DISCIPLÍNU
 

 
Poďme si už spoločne hlbšie rozobrať prvý faktor, ktorým je práve čas, časové obdobie/úsek.

time-value.jpg

Faktor č.1 – ČAS, ČASOVÉ OBDOBIE/ÚSEK

Ide o čas, za ktorý si zaumienim, že by som si chcel reálne niečo privyrobiť (prípadne sa začať tipovaním živiť). Najdôležitejšia súčasť celého systému je moneymanagement. Inými slovami schopnosť, s akou viete narábať so svojimi peniazmi (bankom určeným na tipovanie). Treba pri každom tikete striktne dodržiavať odporúčanú stávku z banku, akú odporúča zdroj, respektíve moja skupina. Väčšinou to býva vklad 3-5% z celkového banku.  
 
To znamená, že ak mám na stávkovanie na tento mesiac určených napríklad 200€ a príde mi tiket s výškou vkladu 5%, tak ho podám za 10€ (pri banku 200€ = 1% z banku 2€). Týmto spôsobom budem dodržiavať výšky vkladov počas celého mesiaca a nebudem zvyšovať stávky, ak by sa náhodou zo začiatku mesiaca nedarilo s pomyslením, že "musím to získať rýchlo naspäť". Takto to nefunguje a skúsení tipéri vedia, že môže prísť obdobie, kedy sa nedarí pokojne aj 1-2 mesiace.  
 
Ale ako sa stať skúseným tipérom? Predovšetkým na základe vlastných skúsenosti. Preto je dôležité mať na pamäti, že nejdem teraz hurá zarobiť neviem koľko tisíc euro za mesiac, ale treba začať s malými stávkami a hrať v podstate o "drobné", aby vás zlá séria nevyradila z hry a aby ste si dokončili dlhodobé obdobie v pluse. Skúsení tipéri považujú za obdobie hodnotenia zisku/straty 6-12 mesiacov.
Počas roka sa forma často mení, ale pri forme, akú dokazujú naše zdroje, je drvivá väčšina mesiacov počas roka v peknom profite. Preto sa netreba nechať odradiť tými 2 mesiacmi počas roka, kedy sa príliš nedarí a čo to sa aj prehrá. Prehry patria k životu a ani stávkovanie nie je výnimkou, ale tak ako aj v živote, tak aj v tipovaní sa treba z prehier poučiť a ísť ďalej. 
 
Netreba dúfať, že za rok sa vykašlem na prácu, vyložím si nohy a stávkovanie ma už bude aktívne živiť. Prvý rok by mal byť braný skôr na "oťukanie sa" a zistenie, že ako to celé vlastne funguje. Ak si budete po celý rok, každý mesiac viesť svoju vlastnú štatistiku ziskov a strát (členovia mojej skupiny majú túto celoročnú štatistiku automaticky vedenú zdarma), tak na konci roka pekne uvidíte na čom ste boli. Ďalší rok znova uvidíte ako vám to ide a máte už väčší nadhľad nad tým, že ako to vlastne celé funguje a získavate svoje vlastné skúsenosti.
Rokmi budú rásť skúsenosti, aj vaša istota a vy už budete vedieť ako to celé funguje, takže si budete môcť dovoliť zvýšiť stávky a pomaly každým rokom zarábať viac a viac, až jedného dňa to pokryje všetky vaše výdavky a vy budete môcť dať práci zbohom.  
 
Je to beh na dlhú trať, ale čo je na tom? Radšej prvé roky zbierať skúsenosti a potom sa začať živiť "jednoduchou prácou", ako dúfať v rýchly zárobok, všetko prehrať a potom makať v práci ešte viac, aby sa mi vrátili tie peniaze naspäť.
Nič, čo má byť kvalitné, nie je jednoduché a rýchle. Všetko potrebuje svoj čas a istú dávku "obety" a tým už prechádzame k faktoru č.2, ktorým je práve DISCIPLÍNA!

Faktor č.2 – DISCIPLÍNA

Mnoho ľudí si zaplatí kvalitné zdroje, ktoré dosahujú dlhodobo nádherný profit, no im sa aj tak stále nedarí zarobiť. Ako je to možné?
Môže za to predovšetkým chýbajúca disciplína!

sebadisciplina-vitazstvo-nad-sebou.png

Uvediem zopár príkladov:
Okrem tipovania na stávky od zdrojov, tipujem aj na vlastné tipy. 
Treba si uvedomiť, že každý jeden zdroj je profesionálny tipér, ktorý sa tipovaním dlhodobo živí a vy profesionál ešte stále nie ste. Jedného dňa možno budete, ale na to už opäť potrebujete spomínaný bod č.1 a tým je časové obdobie a počas neho získané skúsenosti, ktoré majú všetci spomínaní tipéri za sebou.  
 
Preto si treba rozmyslieť, či stávkovanie beriem ako zárobkovú činnosť a formu investovania alebo ako gamgbling a formu zábavy. Medzi týmto 
je obrovsky rozdiel.
Netreba sa pozerať na to tak, že je to iba kurz 2 a ja to podávam len za 5-10€ a výhra nie je až taká lákavá, tak si tam ešte radšej prihodím zo 2 zápasy, aby bol krajší kurz a tým aj výhra. Toto je ďalšia veľká chýba. Lepšie je vyhrávať menšie sumy v rámci svojich možnosti a zbierať skúsenosti do budúcna, ako raz za čas vyhrať väčšiu sumu, ale celkovo nebyť na stávkovaní v profite. Dôležitý je dlhodobý profit a ten môže zaručiť, len správne nastavený systém moneymanagementu (výšky vkladov).  
 
Opakom disciplíny je LENIVOSŤ a to býva taktiež často veľkým problémom ľudí. Profesionálny tipér má založené konto vo viacerých stávkových kanceláriach.
Prečo nepodávať tipy v najlepších kurzoch a nezarábať tak viac, ak mám takúto možnosť a všetko čo mi bráni v zaregistrovaní sa, je len moja lenivosť? Navyše veľa stávkových kancelárii ponúka rôzne bonusy, ktoré vedia potešiť. Napríklad mám bank na mesiac 300€, tak si to rozložím do 3 stávkových kancelárií, s najlepšími kurzmi po 100€ a ešte aj poberiem bonusy, tak kde je problém? Tie peniaze sa nikde nestratia, práveže sa ešte znásobia a raz príde na ne čas, kedy sa využijú.
Taktiež sa oplatí investovať čas (úplne minimálny) a stiahnuť si aplikácie daných stávkových kancelárií, ktoré vám umožnia rýchlo stávkovať aj cez mobil alebo tablet.

ZÁVER:

Všetko to máte vo vlastných rukách a tak ako aj v každodennom živote, tak aj pri stávkovaní platí, že koľko tomu dáte, toľko sa vám vráti.
Verím, že mnohým z vás tento článok pomôže a podarí sa vám naplniť vaše plány - "začať na tipovaní zarábať a nie prerábať" a tým pádom si aj splniť svoje sny.
Zo srdca vám želám veľa úspechov pri tipovaní!

99.jpg

Aké sú vaše názory na tento článok?

Čo hovoríte o akademií?

Služby akadémie využívam už viac ako 1 rok, počas ktorého prišli lepšie aj horšie obdobia, ale celkovo som po tomto roku vo výraznom profite, čo sa nedalo povedať o mojom predchádzajúcom bezhlavom tipovaní na tikety s vysokými kurzami. Ďakujem, že si mi pomohol sa pozerať na tipovanie aj iným pohľadom a vďaka tomu mať svoje peniaze viac pod kontrolou.

Ing. Marek Kochan IT analytik

Zo začiatku som mala obavy, či to budem vôbec zvládať, keďže som nemala žiadne predchádzajúce skúsenosti s niečim podobným, ale vďaka tvojím radám a tvojej nápomocnosti (aj keď viem, že som bola často asi až príliš otravná :D) som sa do toho nakoniec dostala a teraz neľutujem, že som uverila tvojej reklame na Facebooku.

Barbora Levická Študentka vysokej školy

Posledné články:

Akadémiu úspešných tipérov nájdete aj na Facebooku:

Máte otázky? Pokojne sa pýtajte!

Vyskúšajte si zdarma na 7 dní plný balíček tipov mojej akadémie!

Každý nový člen ma nárok odskúšať si tipy ešte predtým, ako za ne bude platiť!

Všetky moje zdroje dosahujú dlhodobo tú najlepšiu úspešnosť na trhu a sú samozrejme verifikované druhou nezávislou stranou!

Vyskúšajte si tieto tipy ihneď ZDARMA a ak sa Vám moje tipy nebudú páčiť, tak môžete kedykoľvek skončiť, bez akejkoľvek viazanosti.
Teraz už naozaj nemáte čo stratiť!

Vyskúšajte si zdarma na 7 dní plný balíček tipov mojej akadémie!

Každý nový člen ma nárok odskúšať si tipy ešte predtým, ako za ne bude platiť!

Všetky moje zdroje dosahujú dlhodobo tú najlepšiu úspešnosť na trhu a sú samozrejme verifikované druhou nezávislou stranou!

Vyskúšajte si tieto tipy ihneď ZDARMA a ak sa Vám moje tipy nebudú páčiť, tak môžete kedykoľvek skončiť, bez akejkoľvek viazanosti.
Teraz už naozaj nemáte čo stratiť!

Pre vaše väčšie pohodlie využívam na stránke súbory Cookies.