Vyskúšajte si zdarma na 7 dní plný balíček tipov mojej akadémie!

Každý nový člen ma nárok odskúšať si tipy ešte predtým, ako za ne bude platiť!

Všetky moje zdroje dosahujú dlhodobo tú najlepšiu úspešnosť na trhu a sú samozrejme verifikované druhou nezávislou stranou!

Vyskúšajte si tieto tipy ihneď ZDARMA a ak sa Vám moje tipy nebudú páčiť, tak môžete kedykoľvek skončiť, bez akejkoľvek viazanosti.
Teraz už naozaj nemáte čo stratiť!

Akadémia úspšených tipérov

Akadémiu úspešných tipérov som založil s cieľom pomáhať tipérom, aby navýšili svoje zisky zo stávkovania.
Na Slovensku existujú najmenej 4 veľké stávkové kancelárie a aj napriek takejto konkurencii, sú všetky 4 dlhodobo vo veľkom zisku. Je to najmä z toho dôvodu, že väčšina tipujúcich sa k tomuto odvetviu stavia skôr ako k hazardu, než ako k forme investovania svojích peňazí. To je zásadný rozdieľ medzi úspechom a neúspechom. Bez premyslenej stratégie sa dá z dlhodobého hľadiska úspieť len veľmi ťažko. Ak vôbec..

Prečo by som Vám vedel pomôcť práve ja???

Moje prvé skúsenosti s tipovaním siahajú ešte do obdobia základnej školy, keď som denne ráno pred školou pomáhal nevlastnému otcovi vyberať zápasy z denníka Šport a potom sme spolu večer sledovali výsledky na teletexte, prípadne aj v telke ak to dávali (internet vtedy ešte neexistoval) alebo niekedy aj naživo na štadióne. Už od malička ma chytilo to vzrušenie zo sledovania zápasov a radosť, ak sa podarilo niečo vyhrať (vždy som dostal za to aj nejakú odmenu). No myslím si, že z dlhodobého hľadiska sme neboli na tipovaní ziskoví, aj keď ťažko mi to posúdiť, keďže som bol ešte dieťa a neboli to ani moje peniaze.

77.jpg Radšej si peniaze najprv nasporiť a potom ich s rozumom investovať, ako peniaze bezhlavo rozhadzovať a čakať, že ich akoby zázrakom príde viac...

No ako som začal chodiť na strednú školu a mal som už aj nejaké svoje vlastné peniaze, tak som si zvykol podať za nejaké drobné tiket s pomerne vysokým kurzom a dúfať, že sa zadarí. Ako si môžete sami domyslieť, zadarilo sa len raz za čas a v podstate som denne hádzal drobné do stávkových kancelárií, ktoré som mohol hádzať radšej doma do prasiatka.

Povedal som si, že takto to už ďalej nemá zmysel a zmenil som stratégiu, keď som začal podávať tikety s maximálne 2-3 zápasmi za trochu vyššie vklady. Aj keď zisky neboli zo začiatku príliš veľké, začal som chápať, že takto to ma určite vyššiu šancu na úspech. Počas vysokej školy sa mi podarilo za letnú brigádu v zahraničí zarobiť okolo 2000€. Bol som nadšený z takej sumy, no nechcel som ju len tak minúť na blbosti, ale chcel som urobiť z tej sumy ešte viac peňazí. Vtedy som našiel na Facebooku jednu stránku, ktorá tvrdila, že má vynikajúcu úspešnosť a tak ďalej (však to poznáte) a ja som si s nadšením u nich zaplatil členstvo. Z tých 2000€ mi ostalo asi 400€ a bolo po srande. Mínus 1600€ za ani nie mesiac (pri stávke cca 100€ na tiket), vďaka nejakej stránke na Facebooku, ktorá samozrejme nemala žiadnu verifikáciu, ale to som vtedy ešte ani netušil, že čo to vlastne je..

Možno aj vďaka tejto skúsenosti som nakoniec zistil, že čo to vlastne tá verifikácia je a že naozaj existujú aj ľudia, ktorí sa stávkovaním reálne živia a dokážu svojimi tipmi pomôcť aj iným ľuďom. Na začiatok som sa zložil s 2 kamarátmi na istý zdroj, ktorý bol na danom verifikačnom portáli jednoznačne najlepší a tešili sme sa na zisky. Ale hneď ako prišli prvé tipy, tak prišlo veľké sklamanie. Tie tipy sa vôbec nedali stíhať podávať a stávkové kancelárie ich ihneď menili alebo blokovali. Skúsili sme tam ešte jeden zdroj, ale bolo to podobné. Kamaráti povedali, že kašlú na to a ja som začal hladať skôr nejaké domáce poradenstvá s verifikáciou.

Ako som tak rôzne skúšal, tak som narazil aj na jedného čecha, ktorý mal k dispozícií asi 10-15 rôznych TOP svetových zdrojov, z 3 najznámejších verifikačných portálov. Pri ňom som mal možnosť si odskúšať rôzne zdroje, iba za zlomok ich reálnej ceny. Spolupracovali sme spolu viac ako rok, počas ktorého som si vytriedil svoje zdroje, ktoré sa dali stíhať podávať a prinášali mi zisky. Neskôr, keď som bol už ziskový na tipoch týchto profesionálov, tak som si zakúpil tipy priamo od nich, aby som stíhal lepšie kurzy a aj kvôli možnosti komunikovať s nimi a využívať ich poradenstvo.

11.jpg

Dnes po mnohých rokoch skúseností, po ťažkých prehrách a pádoch, som objavil tú najlepšiu kombináciu zahraničných aj domácich zdrojov, na dosiahnutie dlhodbého zisku. Pevne verím, že moja akadémia úspešných tipérov pomôže každému navýšiť jeho zisky z tipovania a to najmä z dlhodobého hľadiska, vďaka premyslenej stratégií a profesionálnom pracovaní s výškami vkladov.

VÍZIE A PLÁNY DO BUDÚCNA

  • Vytvoriť akadémiu, ktorá bude pomáhať ľuďom dlhodobo dosahovať zisk na tipovaní.
     
  • Dosahovať tú najvyššiu kvalitu služieb v danom obore a prinášať pre svojich klientov viac ako konkurencia.
     
  • Zmeniť pohľad ľudí na tipovanie, aby ho brali viac ako zdroj investovania svojich peňazí, než ako hazard.
     
  • Mojím hlavným cieľom je pomáhať pomocou mojich služieb zlepšiť ľuďom ich finančnú situáciu a aj ich celkovú finačnú gramotnosť.


Je na čase si vziať naspäť svoje peniaze od stávkových kancelárií a zvíťaziť v ich vlastnej hre!

Tipovanie je moje hobby už viac ako 20 rokov, no vždy som hral len za drobné. Niekedy sa podaril vyhrať pekný peniaz, ale väčšinou moje tikety končili v koši. Zaujala ma tvoja stratégia a tvoje vízie a tak som vyskúšal 1 mesiac, počas ktorého som hral opäť len za drobné. Keďže sme skončili v pluse, tak som skúsil aj ďalší mesiac a takto to s tebou ťahám už viac ako rok. Zatiaľ som spokojný a stávky mám už dvojnásobné oproti prvému mesiacu, ale stále tipujem pomaly a s rozumom.

Ján Michálek Podnikateľ

Taktiež by vás mohlo zaujímať:

PRODUKTY A CENNÍK:
Máte záujem získať viacero informácií o produktoch a službach, ktoré ponúkam? Zaujíma vás úspešnosť mojich tipov a ich cena?
Tak kliknite sem a ziskajte ihneď všetky informácie!

TIPY ZDARMA (FREE TIPY):
Na tejto stránke nájdete tipy od dlhodobo úspešných zdrojov ÚPLNE ZDARMA! Zaujíma vás, aký je dnešný FREE TIKET?

Tak kliknite sem a ihneď to zistíte!

AKÉ SÚ NÁZORY ČLENOV MOJEJ AKADÉMIE?
V rámci zisťovania spokojnosti s mojími službami, som členom mojej telegram skupiny položil otázku, že: ako hodnotia moje služby?
A ich odpovede boli následovné:

BLOG (Články):
Články a informácie ZDARMA nájdete aj na mojom blogu, kde budem pravideľne pridávať informácie zo sveta tipovania a zo sveta športu, tak aby ste mali vždy tie najkvalitnejšie informácie, ktoré vám pomôžu navýšiť vaše zisky z tipovania.

Čo hovoríte o akademií?

Služby akadémie využívam už viac ako 1 rok, počas ktorého prišli lepšie aj horšie obdobia, ale celkovo som po tomto roku vo výraznom profite, čo sa nedalo povedať o mojom predchádzajúcom bezhlavom tipovaní na tikety s vysokými kurzami. Ďakujem, že si mi pomohol sa pozerať na tipovanie aj iným pohľadom a vďaka tomu mať svoje peniaze viac pod kontrolou.

Ing. Marek Kochan IT analytik

Zo začiatku som mala obavy, či to budem vôbec zvládať, keďže som nemala žiadne predchádzajúce skúsenosti s niečim podobným, ale vďaka tvojím radám a tvojej nápomocnosti (aj keď viem, že som bola často asi až príliš otravná :D) som sa do toho nakoniec dostala a teraz neľutujem, že som uverila tvojej reklame na Facebooku.

Barbora Levická Študentka vysokej školy

Posledné články:

Akadémiu úspešných tipérov nájdete aj na Facebooku:

Máte otázky? Pokojne sa pýtajte!

Vyskúšajte si zdarma na 7 dní plný balíček tipov mojej akadémie!

Každý nový člen ma nárok odskúšať si tipy ešte predtým, ako za ne bude platiť!

Všetky moje zdroje dosahujú dlhodobo tú najlepšiu úspešnosť na trhu a sú samozrejme verifikované druhou nezávislou stranou!

Vyskúšajte si tieto tipy ihneď ZDARMA a ak sa Vám moje tipy nebudú páčiť, tak môžete kedykoľvek skončiť, bez akejkoľvek viazanosti.
Teraz už naozaj nemáte čo stratiť!

Vyskúšajte si zdarma na 7 dní plný balíček tipov mojej akadémie!

Každý nový člen ma nárok odskúšať si tipy ešte predtým, ako za ne bude platiť!

Všetky moje zdroje dosahujú dlhodobo tú najlepšiu úspešnosť na trhu a sú samozrejme verifikované druhou nezávislou stranou!

Vyskúšajte si tieto tipy ihneď ZDARMA a ak sa Vám moje tipy nebudú páčiť, tak môžete kedykoľvek skončiť, bez akejkoľvek viazanosti.
Teraz už naozaj nemáte čo stratiť!

Pre vaše väčšie pohodlie využívam na stránke súbory Cookies.